O NAS

Eternity Travel – jedna z najlepszych na rynku agencji turystycznych w Izraelu.

Nasze biuro zawsze było wiodącym agentem na rynku, otwartym na nowe idee, trendy, trasy oraz programy, mając na celu doprowadzenie pielgrzymów i turystów z całego świata do Ziemi Świętej, aby mogli odbyć podroż swojego życia.

Nasz profesjonalny zespól począwszy od działu sprzedaży po dział obsługi ruchu turystycznego posiada wieloletnie, wszechstronne doświadczenie w dziedzinie turystyki.

Towarzyszymy Wam od początku do zakończenia podroży zapewniając I realizując wszystkie potrzeby ludzi. Dbamy o każdy szczegół, aby Państwa wizyta czy to pielgrzymka czy to wycieczka była idealna. Nasza ręka prowadzić będzie Państwa jak zawsze od pierwszej aż do ostatniej chwili. Eternity Travel to firma, która współpracuje z ludźmi z rożnych kultur i religii, co pozwala pogłębić nasza wiedze, aby dostosować wszystko do każdej indywidualnej grupy.

Nasza dobra reputacja w świadczeniu usług turystycznych, począwszy od autobusów, kierowców, przewodników aż po hotele jest najlepszym dowodem, że razem z Eternity Travel ludzie zawsze są zadowoleni i zawsze wracają po więcej.