o nas

Eternity Travel

O NAS

Za naszym sukcesem jako touroperatora – z naszych usług skorzystało już 10 000 osób! – stoi przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny turystyki pracujących m.in. w naszym dziale sprzedaży, jak również w obsłudze ruchu turystycznego.

Programy naszych wyjazdów, zarówno wycieczek, jak pielgrzymek do Izraela, uwzględniają najciekawsze, najbardziej warte zobaczenia miejsca na Bliskim Wschodzie.

Oferta skierowana do polskich touroperatorów – oferta informacyjna.

O NAS

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Przy organizacji każdego wyjazdu dbamy o to, by wszystko było dokładnie zaplanowane, nie pomijając żadnego szczegółu. Wyjeżdżając z nami, mogą Państwo zawsze czuć się bezpiecznie. Dobre samopoczucie i komfort naszych klientów oraz ich zadowolenie z podróży jest dla nas kwestią priorytetową. Dzięki doskonałej znajomości terenów Bliskiego Wchodu, w tym tamtejszych kultur i religii, możemy doskonale przygotować każdy wyjazd z Polski. Uwzględniamy przy tym indywidualne potrzeby poszczególnych grup. Podejmujemy się również organizacji wyjazdów firmowych po Izraelu. Zadbamy również o poprawną organizację pielgrzymek dla parafii.

Godny zaufania touroperator - to my!

Nasza dobra reputacja jako touroperatora w zakresie świadczenia usług turystycznych, począwszy od wyboru autobusów, kierowców, przewodników aż po najlepsze hotele, jest najlepszym dowodem na to, że podróżując z Eternity Travel ludzie zawsze są zadowoleni i chętnie wracają do nas lub rekomendują naszą ofertę swoim bliskim. Dzięki nam poznali niesamowitą atmosferę, którą wyróżnia się Ziemia Święta. Touroperator Jordania, Jerozolima - poznaj programy naszych wycieczek.

NASZ ZESPÓŁ

O NAS

ANNA RADOLIŃSKA

właściciel

Doświadczony pilot, przewodnik i właścicielka biura. Podczas 18 letniej kariery w branży turystycznej zdobyła wiedzę, którą teraz z pasją przekazuje sowim pracownikom i uczestnikom wycieczek . Jest ekspertem Bliskiego Wschodu, gdzie przepracowała  5 lat.  Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala na organizacje programów turystycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.  

O NAS

RADOSŁAW SIEMCZUK

Manager

Magister turystyki oraz fizjoterapeuta. Mieszkał i pracował w Australii, Hongkongu, Hiszpanii i Anglii. Zwiedził 26  krajów  a teraz zachęca do tego innych .