O NAS

NAJLEPSZA AGENCJA TURYSTYCZNA W IZRAELU

Eternity Travel

O NAS

Nasze biuro zawsze było wiodącym agentem na rynku, otwartym na nowe idee, trendy, trasy oraz programy, mając na celu doprowadzenie pielgrzymów i turystów z całego świata do Ziemi Świętej, aby mogli odbyć podroż swojego życia.

Nasz profesjonalny zespól począwszy od działu sprzedaży po dział obsługi ruchu turystycznego posiada wieloletnie, wszechstronne doświadczenie w dziedzinie turystyki.

kontakt zdjecie

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Towarzyszymy Wam od początku do zakończenia podroży zapewniając I realizując wszystkie potrzeby ludzi. Dbamy o każdy szczegół, aby Państwa wizyta czy to pielgrzymka czy to wycieczka była idealna. Nasza ręka prowadzić będzie Państwa jak zawsze od pierwszej aż do ostatniej chwili. Eternity Travel to firma, która współpracuje z ludźmi z rożnych kultur i religii, co pozwala pogłębić nasza wiedzę, aby dostosować wszystko do każdej indywidualnej grupy.

REPUTACJA I ZAUFANIE

Nasza dobra reputacja w świadczeniu usług turystycznych, począwszy od autobusów, kierowców, przewodników aż po hotele jest najlepszym dowodem, że razem z Eternity Travel ludzie zawsze są zadowoleni i zawsze wracają po więcej.

NASZ ZESPÓŁ

O NAS

ANNA RADOLIŃSKA

właściciel

Doświadczony pilot, przewodnik i właścicielka biura. Podczas 18 letniej kariery w branży turystycznej zdobyła wiedzę, którą teraz z pasją przekazuje sowim pracownikom i uczestnikom wycieczek . Jest ekspertem Bliskiego Wschodu, gdzie przepracowała  5 lat.  Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala na organizacje programów turystycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.  

O NAS

RADOSŁAW SIEMCZUK

Manager

Magister turystyki oraz fizjoterapeuta. Mieszkał i pracował w Australii, Hongkongu, Hiszpanii i Anglii. Zwiedził 26  krajów  a teraz zachęca do tego innych .