Touoperator Eternity Travel Polska – o nas

NAJLEPSZA AGENCJA TURYSTYCZNA W IZRAELU

Eternity Travel

O NAS

Za naszym sukcesem jako touroperatora – z naszych usług skorzystało już 10 000 osób! – stoi przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny turystyki pracujących m.in. w naszym dziale sprzedaży, jak również w obsłudze ruchu turystycznego.

Eternity Travel Polska jest izraelskim touroperatorem specjalizacyjnym się w organizacji podróży do Izraela i Jordanii, w tym do Jerozolimy, Ziemi Świętej dla Chrześcijan. Programy naszych wyjazdów, zarówno wycieczek, jak pielgrzymek do Izraela, uwzględniają najciekawsze, najbardziej warte zobaczenia miejsca na Bliskim Wschodzie.
kontakt zdjecie

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Przy organizacji każdego wyjazdu dbamy o to, by wszystko było dokładnie zaplanowane, nie pomijając żadnego szczegółu. Wyjeżdżając z nami, mogą Państwo zawsze czuć się bezpiecznie. Dobre samopoczucie i komfort naszych klientów oraz ich zadowolenie z podróży jest dla nas kwestią priorytetową. Dzięki doskonałej znajomości terenów Bliskiego Wchodu, w tym tamtejszych kultur i religii, możemy doskonale przygotować każdy wyjazd z Polski. Uwzględniamy przy tym indywidualne potrzeby poszczególnych grup. Podejmujemy się również organizacji wyjazdów firmowych po Izraelu.

Godny zaufania touroperator - to my!

Nasza dobra reputacja jako touroperatora w zakresie świadczenia usług turystycznych, począwszy od wyboru autobusów, kierowców, przewodników aż po najlepsze hotele, jest najlepszym dowodem na to, że podróżując z Eternity Travel ludzie zawsze są zadowoleni i chętnie wracają do nas lub rekomendują naszą ofertę swoim bliskim.

NASZ ZESPÓŁ

O NAS

ANNA RADOLIŃSKA

właściciel

Doświadczony pilot, przewodnik i właścicielka biura. Podczas 18 letniej kariery w branży turystycznej zdobyła wiedzę, którą teraz z pasją przekazuje sowim pracownikom i uczestnikom wycieczek . Jest ekspertem Bliskiego Wschodu, gdzie przepracowała  5 lat.  Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala na organizacje programów turystycznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.  

O NAS

RADOSŁAW SIEMCZUK

Manager

Magister turystyki oraz fizjoterapeuta. Mieszkał i pracował w Australii, Hongkongu, Hiszpanii i Anglii. Zwiedził 26  krajów  a teraz zachęca do tego innych .