fitLOOK – konkurs modeli fitness

fitLOOK - konkurs modeli fitness

Sponsor główny fitLOOK Eternity Travel Polska

IDEA KONKURSU

Największe wybory fitness modeli w Polsce gwiazdy światowego fitnessu wspaniała atmosfera i zdrowa rywalizacja propagowanie zdrowego trybu życia najlepsi uczestnicy i uczestniczki (młodzi, odnoszący sukcesy w sporcie) uczestnicy z całego świata nagrody jury, publiczności i fotoreporterów pokazy taneczne występy muzyczne doskonała zabawa.

Pomysł na organizowanie fitLOOK zrodził się w 2009 r. Organizatorką jest Teresa Bystrzycka, absolwentka nauk politycznych, specjalistka marketingu, pomysłodawczyni portalu o zdrowym stylu życia fitlook.com.pl/backstage. Jej pasją jest fitness i propagowanie zdrowego stylu życia. Przez wiele lat pracowała w dużych sieciowych klubach fitness zajmując się szkoleniami oraz sprzedażą.

,,Pracując w fitness klubach zauważyłam, że rośnie liczba fanów zdrowych, wysportowanych sylwetek. Tak zrodził się pomysł promowania tego sportu i jego entuzjastów. W 2009 odbyła się pierwsza edycja fitLOOK Models. To konkurs dla ludzi, którzy ciężko pracują nad wyglądem swoich sylwetek dzięki czemu są zdrowi i mogą osiągnąć sukces.”

Teresa Bystrzycka
Więcej na stronie głównej http://fitlook.com.pl

Dodaj komentarz