Wycieczki do Izraela

Jako firma mająca doświadczenie w organizacji wycieczek do Izraela, a także organizacji wycieczek do Ziemi Świętej możemy Państwu zaproponować wiele nietuzinkowych pomysłów na spędzenie czasu w tym pięknym kraju. Warto pamiętać, że Izrael to nie tylko wspaniałe zabytki i miejsca kultu, w których odbywają się wycieczki archeologiczne i turystyczne, ale również kraj bardzo atrakcyjny dla turystów ze względu na przyjazny klimat, wspaniałe plaże oraz akweny do pływania, uprawiania sportów wodnych czy nurkowania. Poza aktywnym wypoczynkiem możemy Państwu zaproponować również m.in. odnowę biologiczną nad Morzem Martwym, które słynie z wysokiego poziomu zasolenia oraz soli o właściwościach leczniczych i upiększających. Dlatego spędzenie wakacji w Izraelu to bardzo dobry pomysł.

Wycieczki tematyczne i archeologiczne

Wycieczki tematyczne i archeologiczne do Ziemi Świętej i Izraela to świetna okazja, by poznać bliżej tamtejsze zabytki i obiekty sakralne, ale też kulturę i historię kraju i całego regionu. Bliski Wschód to miejsce znajdujące się na styku rożnych wpływów kulturowych: w tym języków, zwyczajów czy nawet mody i kulinariów. Dzięki takiemu wyjazdowi można poznać lepiej to bogactwo. Zachęcany też do uczestnictwa w wycieczkach objazdowych (tzw. objazdówkach) po Izraelu, w czasie których zobaczyć można największe atrakcje turystyczne tego kraju. Kilkudniowa wycieczka objazdowa to świetna propozycja dla tych z Państwa, który nie mają do dyspozycji wolnego tygodnia czy dwóch, a chcieliby odwiedzić Izrael. Taka “objazdówka po Izraelu” pozwoli zobaczyć wiele ciekawych miejsc, poznać i podziwiać nowe krajobrazy.

Organizacja wyjazdów firmowych

Oferta naszego biura skierowana jest również do firm. Chętnie podejmujemy się organizacji wyjazdów firmowych po Izraelu. Wspólnie ustalimy szczegóły, w tym termin i program wyjazdu, tak by byli Państwo w pełni zadowoleni ze współpracy z nami. Zapraszamy do kontaktu.

PROGRAM FITNESS W TEL AVIVIE

(4 dni – 3 noce)

AKTYWNY WYPOCZYNEK W NIEZAPOMNIANEJ SCENERII. ZAJĘCIA FITNESS Z WYKWALIFIKOWANYMI INSTRUKTORAMI.

Wycieczki
Wycieczki

PROGRAM ODNOWA BIOLOGICZA NAD MORZEM MARTWYM

(4 dni – 3 noce)

CHWILE RELAKSU W WYJĄTKOWYM ZAKĄTKU ŚWIATA. 

PROGRAM IZRAEL KRÓTKA OBJAZDÓWKA: JEROZOLIMA – MORZE MARTWE – TEL AVIV

(4 dni – 3 noce)

IZRAEL W PIGUŁCE.

Wycieczki

KONTAKT​

Słomińskiego 1 lok. 13 i 5, I piętro. 00-204 Warszawa, Polska