PROGRAM IZRAEL KRÓTKA OBJAZDÓWKA: JEROZOLIMA – MORZE MARTWE – TEL AVIV

( 4 dni –3 noce)

Jerozolima – Morze Martwe – Tel Aviv

DZIEŃ PIERWSZY

Zbiórka na lotnisku, odprawa bagażowo-biletowa. Wylot do Tel Avivu, transfer do Jerozolimy. Góra Oliwna (Ogród Oliwny i Kościół Wszystkich Narodów, Pater Noster, przejście na taras skąd można obserwować Stare Miasto w Jerozolimie, Dominus Flevit), przejazd na Wzgórze Syjon (Wieczernik oraz Kościół Zaśnięcia NMP). Przejazd do hotelu w Jerozolimie/Betlejem: zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ DRUGI

Śniadanie. Stare miasto Jerozolimy. Kościół Św. Anny. Via Dolorosa (Droga Krzyżowa- -opcjonalnie) zakończona Mszą Świętą w Bazylice Grobu Pańskiego (zwiedzanie bazyliki). Czas wolny na starym mieście w Jerozolimie. Przejazd do Ein Karem (miejsce narodzin Jana Chrzciciela i nawiedzenia Elżbiety). Powrót do hotelu Jerozolimie/Betlejem. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ TRZECI

Śniadanie. Transfer do Betlejem – Bazylika Narodzenia, Pole Pasterzy oraz Grota Mleczna. Przejazd do Jerycha najstarszego miasta na świecie. Następnie Qumran - park archeologiczny i transfer nad Morze Martwe – kąpiel i wypoczynek. Powrót do Jerozolimy. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ CZWARTY

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Jaffo – Tel Aviv – city tour – piesza wycieczka po Jaffo. Wypoczynek na plaży w Tel Avivie. Przejazd na lotnisko. Powrót do Polski.

KOLEJNOŚĆ PROGRAMU MOŻE ULEC ZMIANIE

cena zawiera

cena nie zawiera

INFORMACJE DODATKOWE

  1. WAŻNOŚĆ PASZPORTU MINIMUM 6 MIESIĘCY OD DATY WYLOTU

  2. PIECZĄTKI I WIZY (OSOBY POSIADAJĄCE PIECZĄTKĘ, LUB WIZĘ LIBAŃSKĄ, LIBIJSKĄ, SYRYJSKĄ, Z ARABII SAUDYJSKIEJ – POWINNY WYMIENIĆ PASZPORT, GDYŻ MOŻE SIĘ ZDARZYĆ, ŻE NIE ZOSTANĄ WPUSZCZONE NA TEREN IZRAELA)

  3. UBIÓR ODPOWIEDNI DLA RELIGIJNYCH MIEJSC ZIEMI ŚWIĘTEJ

Sprawdź pozostałe programy

OD ETERNITY TRAVEL
PROGRAM IZRAEL KRÓTKA OBJAZDÓWKA: JEROZOLIMA – MORZE MARTWE – TEL AVIV

PROGRAM ODNOWA BIOLOGICZA

(4 DNI – 3 NOCE)