PROGRAM ODNOWA BIOLOGICZA NAD MORZEM MARTWYM

( 4 dni –3 noce)

DZIEŃ PIERWSZY

Zbiórka na lotnisku, odprawa bagażowo – paszportowa. Wylot z Izraela. Przejazd do prestiżowego kurortu uzdrowiskowego En Bokek, który oferuje szeroką gamę możliwości aktywnego wypoczynku, oraz odnowy biologicznej. Zakwaterowanie i wypoczynek na plaży przy hotelu. Wieczorne zajęcia rekreacyjno – ruchowe z instruktorem. Krótki wykład na temat zdrowego stylu życia. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

DZIEŃ DRUGI

Poranne zajęcia ruchowe. Śniadanie. Wypoczynek na plaży przy hotelu. Zabiegi SPA i masaże (możliwość wykupienia karnetu na miejscu). Następnie popołudniowe zajęcia ruchowe. Czas wolny (dla chętnych – wizyta w salonie kosmetyków Morza Martwego). Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

DZIEŃ TRZECI

Poranne zajęcia rekreacyjno - ruchowe. Śniadanie. Wypoczynek na plaży. Zabiegi SPA i masaże (możliwość wykupienia karnetu na miejscu). Popołudniowe zajęcia ruchowe z instruktorem. Kolejny wykład na temat zdrowego stylu życia. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

DZIEŃ CZWARTY

Poranne zajęcia rekreacyjno - ruchowe. Śniadanie. Wypoczynek na plaży. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Powrót do Polski.

KOLEJNOŚĆ PROGRAMU MOŻE ULEC ZMIANIE

cena zawiera

cena nie zawiera

INFORMACJE DODATKOWE

  1. WAŻNOŚĆ PASZPORTU MINIMUM 6 MIESIĘCY OD DATY WYLOTU

  2. PIECZĄTKI I WIZY (OSOBY POSIADAJĄCE PIECZĄTKĘ, LUB WIZĘ LIBAŃSKĄ, LIBIJSKĄ, SYRYJSKĄ, Z ARABII SAUDYJSKIEJ – POWINNY WYMIENIĆ PASZPORT, GDYŻ MOŻE SIĘ ZDARZYĆ, ŻE NIE ZOSTANĄ WPUSZCZONE NA TEREN IZRAELA)

  3. UBIÓR ODPOWIEDNI DLA RELIGIJNYCH MIEJSC ZIEMI ŚWIĘTEJ

Sprawdź pozostałe programy

OD ETERNITY TRAVEL
PROGRAM ODNOWA BIOLOGICZA NAD MORZEM MARTWYM

PROGRAM FITNESS W TEL AVIVIE

( 4 dni – 3 noce)