PROGRAM FITNESS W TEL AVIVIE

( 4 dni –3 noce)

DZIEŃ PIERWSZY

Zbiórka na lotnisku, odprawa bagażowo – paszportowa. Wylot z Izraela. Zakwaterowanie w hotelu w Tel Avivie. Zajęcia rekreacyjno – ruchowe z instruktorem. Krótki wykład na temat zdrowego stylu życia. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

DZIEŃ DRUGI

Poranne zajęcia fitness. Śniadanie. Wypoczynek na plaży przy hotelu. Następnie popołudniowe zajęcia ruchowe. Czas wolny (dla chętnych – wycieczka do Jerozolimy i Betlejem – Góra Oliwna, Stare Miasto, Ściana Płaczu, Bazylika Grobu Pańskiego, Bazylika Narodzenia Pańskiego + czas wolny na zakupy w Betlejem). Obiadokolacja i nocleg w hotelu w Tel Avivie.

DZIEŃ TRZECI

Poranne zajęcia fitness. Śniadanie. Wypoczynek na plaży przy hotelu. Piesza wycieczka do Jaffo – spacer lunch na mieście. Powrót do hotelu. Wieczorne zajęcia ruchowe z instruktorem. Kolejny wykład na temat zdrowego stylu życia. Czas wolny – korzystanie z nocnych atrakcji Tel Avivu.

DZIEŃ CZWARTY

Poranne zajęcia fitness. Śniadanie. Wypoczynek na plaży. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Powrót do Polski.

KOLEJNOŚĆ PROGRAMU MOŻE ULEC ZMIANIE

cena zawiera

cena nie zawiera

INFORMACJE DODATKOWE

  1. WAŻNOŚĆ PASZPORTU MINIMUM 6 MIESIĘCY OD DATY WYLOTU

  2. PIECZĄTKI I WIZY (OSOBY POSIADAJĄCE PIECZĄTKĘ, LUB WIZĘ LIBAŃSKĄ, LIBIJSKĄ, SYRYJSKĄ, Z ARABII SAUDYJSKIEJ – POWINNY WYMIENIĆ PASZPORT, GDYŻ MOŻE SIĘ ZDARZYĆ, ŻE NIE ZOSTANĄ WPUSZCZONE NA TEREN IZRAELA)

  3. UBIÓR ODPOWIEDNI DLA RELIGIJNYCH MIEJSC ZIEMI ŚWIĘTEJ